Menu
Your Cart

J Natural İncir Kolonyası

J Natural İncir Kolonyası
Yeni Ürün
J Natural İncir Kolonyası
 • İncir Kolonyası ile tatlı anılarınızı tazeleyin.
 • Toplumumuzda ikram ve hediyelik olarak vazgeçilmez bir kolonya.
 • İncir Kolonyası sıcacık, ruhu okşayan, duyulara dokunan kokusuyla egzotik koku tutkunlarının yeni gözdesi. İncir Kolonyası, 70°  olarak üretilmiştir.
 • Kolonya çeşitlerimizin tamamı 70- 80 derece olarak üretilen, güvenle kullanabileceğiniz doğal dezenfektan etkili kolonyalardır.
 • İçeriğine uygun olarak tasarlanan özel kutusu ile kendiniz ve sevdikleriniz için güzel bir hediyeliktir.
 • Hem kalitesi hem de benzersiz kalıcı kokusu sayesinde kolonyanın çok ötesinde bir deneyim yaşayacaksınız.
 • Toplumumuzda ikram ve hediyelik olarak vazgeçilmez bir yeri olan kolonya, yaşadığımız pandemi süreciyle birlikte, içeriğindeki alkolün dezenfekte edici özelliğiyle gündelik yaşamda kullanımı tekrar önem kazanmıştır. Kolonyanın dezenfektan etkisinin tam ve doğru olarak açığa çıkabilmesi için, içeriğindeki alkol oranını ifade eden belli bir derecede olması gerekmektedir. J Natural İncir Kolonyası sıcacık, ruhu okşayan, duyulara dokunan kokusuyla egzotik koku tutkunlarının yeni gözdesi. J Natural  İncir Kolonyası, 70° olarak üretilmiştir. Bu bağlamda, J Natural Kolonya çeşitlerimizin tamamı 70- 80 derece olarak üretilen, güvenle kullanabileceğiniz doğal dezenfektan etkili kolonyalardır. İçeriğine uygun olarak tasarlanan özel kutusu ile kendiniz ve sevdikleriniz için güzel bir hediyeliktir. Hem kalitesi hem de benzersiz kalıcı kokusu sayesinde kolonyanın çok ötesinde bir deneyim yaşayacaksınız.


 • 24 Saat Kargo 7/24 Hizmet


 • J NATURAL MARKASI 2019 YILINDA ZAFER AKSU TARAFINDAN ISPARTA’DA KURULMUŞTUR. KURULUŞ YILINDAN BU YANA SERUM, KREM, SABUN KOLONYA VE DOĞAL YAĞ HİZMETİ VEREN J NATURAL KOZMETİK SEKTÖRÜNDE KISA SÜREDE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLMUŞTUR. KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN KOZMETİK KONUSUNDA ÜRETİM YAPAN UZMAN KADROYA SAHİP OLAN ŞİRKETİMİZ SAÇ BAKIM SERUMU, CİLT BAKIM SERUMU, GLİSERİNLİ SABUNLAR, AMBER KOLONYASI BAŞTA OLMAK ÜZERE, OLİMPOS KOLONYASI, LİMON KOLONYASI, LAVANTA KOLONYASI VE İNCİR KOLONYASI, YÜZ TEMİZLEME JELİ, DOĞAL GÜL SUYU, DOĞALGÜL YAĞI VE ÇEŞİTLİ DOĞAL YAĞ ÜRETİMİ YAPMAKTADIR. ORTA ÖLÇEKLİ BİR İŞLETME OLMASINA RAĞMEN KURULDUĞU İLK ANDAN İTİBAREN KALİTEYE VERDİĞİ ÖNEM VE AZMİ SAYESİNDE KISA SÜREDE KOZMETİK SEKTÖRÜNDE TANINMIŞ VE BU İLKELERDEN ASLA VAZGEÇMEMİŞTİR. FİRMANIN DEĞİŞMEZ PRENSİPLERİ DAİMA KALİTE, HİZMET, ZAMANINDA TESLİMAT VE UYGUN FİYAT OLMUŞTUR. ÜRETİMDE BAŞARI VE SÜREKLİLİĞİN TEMİNATI ‘’HİZMETTE DÜRÜSTLÜK VE KALİTEDİR’’ PERENSİBİYLE ÇALIŞAN J NATURAL, GÖSTERDİĞİNİZ YAKIN İLGİ VE DESTEĞİNİZDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDEREK SİZLERE BUGÜN VE GELECEKTE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEKTİR.


59,00TL
Vergiler Hariç: 50,00TL
 • Stock: In Stock
 • Model: J002İC
Etiketler: Kolonya

İncir kolonyası, incir sütünün mükemmel kokusunu içerir, incir sütünün net olarak kokusu kolonyada hissedebilirsiniz. İncir kolonyasının taze, hafif, ferah, büyüleyici parfüm gibi büyüleyici bir kokusu vardır.  İncir kolonyasının kokusu kalıcıdır, sürüldüğünde gün boyu kalıcılığını yitirmez. Son zamanların kolonyada favori kokusu incir kolonyasıdır. Sıcacık ve benzersiz aromalarıyla güneşte olgunlaşmış leziz incirler J natural ile buluştu. 200 ml olarak üretilen incir kolonyası 70 derece olarak imal edilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bu sitede müşterilerimizin deneyimini arttırabilmek için Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.