Menu
Your Cart

J Natural Göz Çevresi Bakım Kremi

J Natural Göz Çevresi Bakım Kremi
Yeni Ürün
J Natural Göz Çevresi Bakım Kremi

J Natural Göz Çevresi kremi ile tatlı anılarınızı tazeleyin...

Gözaltında bulunan ince deriyi güneş ve diğer ışıkların zararlı etkilerinden ve lekelerinden korur. Gözaltındaki derinin yeterince nemlenmesini sağlayarak kazayağı denilen kırışıklıkların oluşmasını önler. Cildin genç, canlı ve ışıltılı görünmesini sağlar, Kişilerin kendilerine olan güvenlerinin oluşmasına katkıda bulunur. Makyaj öncesinde kullanılan gözaltı kremi makyaj ürünlerinin zararlı etkilerine karşı ciltte bir bariyer oluşturur.

Ayrıca cildi nemlendirdiği için makyajın uzun süre bozulmasını engeller. Cildi besler ve cilt altındaki kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Gece yatmadan önce sürülen krem ciltteki hücrelerin yenilenmesini ve sağlıklı hücreler oluşmasını sağlar. Gözaltı morluklarının ve torbaların oluşmasını engeller.

164,91TL
Vergiler Hariç: 139,75TL
  • Stock: In Stock
  • Model: J008GK
Etiketler: sabun

Göz çevresi kremi cildin beslenmesini ve onarımını sağlar. Göz çevresi kremi göz çevresinde oluşan ince çizgilerin, kırışıklıkların, mimik çizgilerinin giderilmesine yardımcı olur, yaşlanmayı engeller. Yaşlandıkça kolajen azalır göz çevresi kremi ise azalmasını önler. Göz çevresi kremi aynı zamanda koyu halkaların ve göz altı morluklarının giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresi kremi göz çevresinin daha sıkı bir görünüm elde etmesine yardımcı olur, şişliği önler, nemlilik sağlar  ve parlak görünüm kazandırır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bu sitede müşterilerimizin deneyimini arttırabilmek için Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.