Gül Sıvı Sabun

Jazz Natural sıvı sabunlar, ProVitamin B5 ve yoğun gliserin ile zenginleştirilen özel formülü sayesinde cildinizi temizlerken aynı zamanda nemlendirir. ProVitamin B5, cildinizin yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Ayrıca, anti-enflamatuar etkisi ile cildinizin iyileşme sürecine katkıda bulunur. Gliserin ile birlikte cildinizin su tutmasını ve nemli kalmasını sağlar.

400ml PET Ambalaj  

 

Gül özlü sabun doğal gül suyu ve içerdiği özler bakımından zengindir. Cildinizi tahriş etmeden temizlerken doğal koruma sağlar. Cildinizin  parlak ve canlı görünmesine katkıda bulunur. Kullanım şekli: Köpürterek istenilen bölgeye uygulanır ve bol su ile  durulayınız.

Uyarılar: Haricen kullanılır. Göz ile temastan kaçınınız. Temas halinde gözünüzü bol su ile durulayınız. Güneş ışığı görmeyen serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

 

İÇİNDEKİLER: Sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua, glycerin,  sodium chloride, tetra sodium edta, etidronic acid, rosa damascene flower water, parfüm, rosa damascena flower, citronellol geraniol, benzyl salicylate, CI45100, CI61585

 

TOP