J-Natural Yüz Temizleme Jeli

Jazz Natural yüz temizleme jeli, cildinizi yoğun bir şekilde temizler ve arındırır. Bileşiminde bulunan doğal gülsuyu sayesinde cildinizi yormadan nazikçe temizlerken yatıştırır ve bal özleri ile cildinizin daha pürüzsüz olmasına ve nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

175ml

GÜLSUYU ve BAL EKSTRAKTI

Antioksidanlar ve flavonoidler bakımından zengin olan bal cildinizde bulunan gözenekleri genişletir, antiseptik ve antibakteriyel özellikleri sayesinde temizler. Tahriş ve döküntüye sebep olabilecek ölü hücreleri nazikçe temizler. Probiyotikler, besinler ve enzimlerle dolu olan bal, cildi dolgunlaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Serbest radikal hasarını önlediği için yaşlanmayı önleyici mükemmel bir yardımcıdır. Gülsuyu ile birleştiğinde bal ekstraktının faydaları daha da belirgin hale gelmekte ve cildiniz için etkili bir temizleme ürünü olmaktadır.

AQUA, SODYUM LAURETH SÜLFAT, KOKO-GLUKOZİT, KOKAMİDOPROPİL BETAİN, Rosa damascena ÇİÇEK SUYU, GLİSERİL OLEAT, PEG / PPG-120/10 TRİMETİLOLPROPAN, TRİOLEAT, HEKOÜRETİL, PARKOLİL, PARKOLİL-2 METİLAKLOROİZOTİAZOLİNON, METİLİZOTİAZOLİNON, ALFA-İZOMETİL İYONON, BÜTİLFENİL METİLPROPIONAL, SİTRONELLOL, GERANİOL, LINALOOL, KUMARİN, CİTRAL

 

TOP
100TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava
+