Sizin İçin Seçtiklerimiz

Neden J Natural

Kendinizi Daha Değerli Hissedin
Cildinizin sağlıklı bir görünüm almasının yanında kendinizi değerli hissederek neşeli bir ruh haline sahip olmanızı sağlar.
Kolay Yaşam İçin
Cilt bakım kremi içerisinde özel formülü sayesinde cildinizin nemini kaybetmeden gün boyu rahat bir şekilde korunmasını sağlarken dış etkenler sebebiyle oluşan leke, yanık gibi problemlerin kısa zamanda iyileşmesini de sağlar.
Doğal Görünümlü Bir Cilt
İçeriğindeki bileşenler sayesinde cildinizin ph dengesini koruyarak cilt bariyerini güçlendirir ve renk eşitsizliklerinin giderilmesini sağlar.
Temiz Bir Cilt
Havadaki toz ve kirlilik nedeniyle oluşan siyah nokta ve sivilcelerin arındırılmasını ve sivilce sonucu oluşmuş izlerin kaybolmasını sağlar.
Parlak Bir Cilt
Mevsim değişikliği, yaş gibi etmenlerin cildinizdeki etkisinin azaltılmasını ve eskisine göre daha sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşmanızı sağlar.
Daha Az Stres İçin
Kremin cilde sürülmesiyle birlikte nem bariyerini koruması ve ferahlatıcı bir his ile güzel kokusu sayesinde güne güzel başlamanızı ve negatif enerjiyi uzaklaştırarak kaliteli bir yaşam sürdürmenizi sağlar.
Sizin İçin En Çok Satanlar

Ürünümüzün Faydaları Nelerdir?

Kozmetik sektöründe yaptığımız çalışmalar doğrultusunda sizlere doğal içerikli, etkileri kanıtlanmış ve her ihtiyaca uygun ürün çeşitliliğiyle daha sağlıklı ve bakımlı bir cilt vadediyoruz.

Salyangoz kremi nedir?

Salyangozların kullanımı çok eski zamanlara dayanmakta olup hem hastalıkların tedavisi hem de güzellik için kullanılmıştır. Bu geleneği devam ettirmek amacıyla oluşturulan salyangoz kremi, salyangozun vücudundaki salgılardan yapılmaktadır. Salyangozun kendini hem sağlık hem de fiziksel olarak yenileme özelliği olan bu salgı insan cildi üzerinde de mucizevi etkiler oluşturmaktadır. Sadece cildi nemlendirmekle kalmaz kırışıklıkların giderilmesi, lekelenmeler ve sivilcelerin giderilmesini sağlayan doğal bir formüldür.
Sonrası
Öncesi

J Natural Bilgilendirici İçerikler

Güvenli Teslimat
Siparişiniz alındıktan sonra en hızlı ve kolay şekilde sizlere ulaşması en büyük hedefimizdir.
İade Politikası
İade etmek istediğiniz ürünleri sitemizdeki formu doldurarak kolayca iade edebilirsiniz.
Danışma Hattı
İşin uzmanı personellerimize her an ulaşabileceğiniz watsapp danışma hattımız hizmetinizdedir.
Para İadesi
Kullanılmamış ürünlerin para iadesi yapılabilir.